Distanční komunikace-infekty,karantény,Covid-pozitivity-ČTĚTE !!!!!!!

26.10.2020 09:22

Prosím věnujte velkou pozornost níže uvedenému textu.

V případě distanční komunikace s ordinací ( telefon, mejl) v situaci respiračního infektu, karantény, kontantu s Covid pozitivní osobou si prosím z důvodu urychlení a zpřesnění vzájemné komunikace předem připravte odpovědi na následující otázky :

1. Kontakt s Covid-pozitivně testovanou osobou- ano/nejsem si vědom . Kdy naposledy (datum)? Kdy měla dotyčná osoba pozitivní test(datum testu)? Charakter kontaktu ( společná kancelář, společná domácnost, potkali jsem se na ulici a jen jsme se minuli, jiné...eventuelně doma vzájemného kontaktu ).

2. Jste zaměstnanec, OSVČ ( platím/neplatím si nemocenské připojitštění), student, důchodce? Potřebujete e-neschopenku/e-karanténu? Je home-office?

3. Máte pozitivní test na Covid ? ( PCR,antigenní )- datum testu, proč byl proveden( samoplátce, nařídil zaměstnavatel, nařídila hygiena)

4. Jsou ve společné domácnosti další osoby, které jsou našimi registrovanými pacienty?

5. Máte zdravotní potíže? teplota ( jaká nejvyšší a kdy?),kašel, dušnost-ztížené dýchání(nemyslí se ucpaný nos při rýmě), ztráta čichu nebo chuti, rýma, bolesti v krku, průjem, zvracení, bolest hlavy, jiné? Jste kuřák-kuřačka?

6. Kdy zdravotní potíže začaly (datum)?

7. mějte prosím po ruce papír a tužku, dostanete instrukce vč. vhodných dat pro odběr.

8. je nutno nahlásit aktuální adresu pobytu, telef. číslo a mejl

Telefonických a mejlových komunikací extrémně narůstá a pro jejich rychlejší zpracování je pro další postup potřeba odfiltrovat mimořádně důležité informace od těch zbytných.

 

Děkuji za pochopení a spolupráci, s pozdravem MUDr.Ryšavá

 

 

 

 

Zpět