NOUZOVÝ PROVOZ ORDINACE

16.03.2020 12:43

1.Z epidemiologických důvodů nelze připustit zbytečné mísení zdravé populace s nemocnými v ordinacích VPL. Proto budou uzamčeny čekárny a dovnitř budou vpuštěni pacienti pouze po předchozí domluvě.

2.Péče se omezí pouze na pacienty s akutními potížemi. Pacienty, na které se vztahuje karanténa a mají zároveň klinické příznaky budeme směrovat dle platných postupů na KHS a linku 112. Pacienty s banalitami odmítneme. Kontroly chronických pacientů bez akutních potíží budou odloženy. Samozřejmě se odkládají veškeré preventivní prohlídky, očkování atd.

3.Chronickou medikaci budeme řešit vystavováním e RP. Pacientům v karanténě bude vystavena e-PN pouze na základě telefonické konzultace. Stejně se bude postupovat u všech pacientů, kde je to z medicínského hlediska možné.

4.S okamžitou platností je pozastaveno poskytování pracovně-lékařské služby a zbytná posudkovou činnost (řidičské a zbrojní průkazy, jiné posudky, výpisy z dokumentace atd. Bude pozastaveno vyšetření pro potřebu posudkové služby ČSSZ (invalidní důchody, bezmocnosti)

Zpět